Adana Emre Çanta

 • Çanta Çeşitlerimiz
 • BEZ ÇANTA

  Tanıtıcı, reklamınızı yapan, doğa ile dost, defalarca kullanılabilen ve bu sebeple ekonomik olan, geri dönüştürülebilen, yüksek kaliteli bir ürün olan bez çanta; sizce de daha fazla tercih edilmeyi hak etmiyor mu?

  "Evet" der dediğinizi duyar gibiyim. Evet, kesinlikle çok daha fazla hakediyor.

  Emin olduğumuz bir şey varki; bez çanta plastik çantalara günlük kullanımda kesinlikle çok iyi bir alternatif. Şık, güzel görünümlü, modaya uygun, ve en önemlisi yeniden kullanılabilir olması, bez çantayı tercih etmek için yeterli olacaktır.


  Olaya sadece ekonomik bir açıdan baktığımızı düşünelim. Plastik bir çanta yaptırdınız ve üzerine kendi logonuz, markanız yada sloganınızı koydunuz. Çok büyük bir olasılıkla plastik poşet tek kullanımlık olacak ve reklamınız sadece bir kez yapılmış olacak. Ancak durum bez çanta olduğunda, defalarca kullanılan bu şık çanta, sürekli reklamınızı yapmış olacak.

  Böylece daha ekonomik bir reklam yöntemi olarak bez çantayı tercih etmemiz bir kez daha karşımıza hoş bir şekilde çıkacak.


  Neden Emre Çanta Bez Çanta

  - Emre Çanta, bez çanta imalatında en kaliteli malzemeleri kullanır.

  - Emre Çanta, bez çanta üretimini yapan çalışanları iyi yetişmiş iş arkadaşlarından oluşur.

  - Emre Çanta, en son teknolojiyi izler ve size değerli müşterilerine en son yenilikleri sunar.

  - Emre Çanta, mümkün olan en iyi fiyatı verir.

  - Emre Çanta, üretimin ortasında size sürpriz maliyetler çıkarmaz ve işinizi size sözlemedeki maddeler uyarınca eksiksiz ve zamanında bez çantanızı teslim eder.

  - Emre Çanta, bez çanta üretir...

 
Copyright 2012 (c) Emre Çanta - Promosyon Çantanın Merkezi Web Tasarım : Nefkin Web Tasarım